Слики

Рајот чини 75 милиони долари (фото)

Приватниот остров Paradise се продава. Прекрасниот приватен остров Paradise на Бахамите сега може да го купите за 75 милиони американски долари, објави познатата...

Автомобили кои што имаат „живот“ (фото)

Сопствениците на овие автомобили имале огромна фантазија кога се решиле на нивните автомобили да им подарат „живот“.      

Мебел во форма на голо тело (Фото)

Дали би сакале дома да имате ваков мебел? Може да ги сметате како прекрасно решение или немање вкус, но...

Нова реклама за Durex – Секс од зборови

Минатата година Durex не' воодушеви со провокативна реклама, а сега ни пристигна нова креативна реклама за најпопуларните кондоми во светот. ...
11 фотографии

11 фотографии од кои сигурно ќе ве заболи глава (Фото)

11 интересни и доста специфично фатени кадри кој ја менуваат целата фотографија! Бенџамин Батон? T-REKS раце Прозирно уво Скршено или не ? Риба со рака Виолина од сенка на остров Горила...

Ситуации кога ќе ве удри топка во лице (фото)

Тука може да видите некои многу непријатни моменти во животот на овие спортисти. Која е веројатноста некој да ве слика во моментот кога...

10 Фотографии кои добро ќе си поиграат си вашиот мозок! (2 Дел)

Дали сте подготвени да го испробате вашиот мозок? Фотографиите ќе ве натераат повторно да ги погледнете. Ние ви претставуваме 10 такви фотографии! Погледнете ја галеријата и...
Pekolot

Пеколот постои и на земјата (Фото)

Овие неколку фотографии покажуваат дека пеколот постои и на земјата. Сите фотографии се оригинални и не е користен photoshop. {gallery}interesno/pekolot-postoi{/gallery}

Необични облаци кои изгледаат нереално (Фото)

На небото често можете да видите необични облаци кои понекогаш изгледаат навистина нереално. Некои од нив изгледаат како бродови, други се во чудни облици.  

Е ова е едно навистина нечисто куче (Фото)

Во Quebec Society for the Protection of Animals (SPA) едвај исчистиле кученце кое било екстремно извалкано. Влакната на кучето биле толку долги што кучето...

Најново

Дневен хороскоп за 23 Март (петок)

ОВЕН ЉУБОВ: Изгледате вознемирено поради различни дилеми, но партнеро има добра идеја и знае да ве расположи. Усогласете си ги мислите и чувствата/ РАБОТА: Се обидувате...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 19.03 – 25.03.2018

ОВЕН ЉУБОВ: За другите ќе бидете интересни, заводливи и шармантни. Со сите тие карактеристики можете да остварите добри познанства, а можеби и многу повеќе. Не...

Љубовен Хороскоп за 2018 година

ОВЕН За вас 2018 година ќе биде годината кога конечно ќе најдете некој кој нема да сака само привремена авантура со вас. Оваа година сте...
Close