Живот

За 12 недели од “пивски стомак” добил “плочки”: Погледнете ја неговата неверојатна трансформација (видео)

Својата трансформација ја објавил во забрзано видео Хантер Хобс од Оклахома успеал за само 12 недели да го загуби "пивскиот стомак" и да добие "плочки" Тој...

Три недели не јадела доручек: Еве што и се случило

За да провери какви ќе бидат последиците за нејзиното здравје, но и начинот на живот, таа одлучила 3 недели да не јаде доручек. "Не учеа...

ДАЛИ СТЕ СПРЕМНИ ДА ЈА ПРОБАТЕ? Нова добра секс поза која ќе ве доведе...

Секс позата под името "Снежен ангел", претставува нов предизвик во креветот. Многу е интимна, еротска и малку потешка за изведување. Како да ја изведете оваа...

4 работи кои маж ќе ги направи само за жена која навистина ја сака!

Постојат одредени работи кои еден маж во вашиот живот, ќе ги направи, само ако навистина, искрено и страсно ве сака. Еве и кои... Маж ќе...

Зошто секогаш треба да се ставите малку сода бикарбона во вашиот соларник?

Овој трик е толку корисен што ќе ви биде жал што претходно не сте слушнале за него Не е често да слушате дека лицето кое...

Мажите искрено откриваат: За што сонуваме додека мастурбираме?

Ни на крај памет не го очекувате овој одговор Една неодамнешна анкета откри што е она што го замислуваат мажите додека мастурбираат. Како дел од...

10 животни грешки поради кои ќе се каете целиот живот (фото)

Често пати малите и незабежителни детали се тие кои на крај ќе ви го расипат расположението. Ние ви откриваме кои се малите грешки кои...

Рецепт кој го освои интернетот: Лесно и брзо решете го проблемот со суви и...

Пристигна пролетта и се поблиску е времето кога се носи отворена облека. Секоја дама сака да ги подготви своите стапала за носење сандали. Ви претставуваме...

Како да не си го упропастите својот живот

Престанете да посветувате внимание на тоа како се чувствувате Како и да се чувствуваш, едноставно е така. Ќе помине. Чувствата не се под ваша контрола...

ВО БРАК СЕ 6 ГОДИНИ: А сеуште немале секс! Ова е ИСПОВЕД од очаен...

Иако се сакаат, еден брачен пар никогаш немал секс. Мажот е толку очаен што почнал да бара совет и помош по социјалните мрежи. "Мојата сопруга изгледа...

Најново

Дневен хороскоп за 12 Мај (Сабота)

ОВЕН Ниту односот со деловните соработници ниту односот со шефовите денес ќе биде лесен. По извесно е дека ќе се обидете да се вклопите, но...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 07.05 – 13.05.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Наредните денови добро ќе се забавувате и ќе бидете без притисок од тоа дека нешто морате да направите. Ќе уживате со партнерот. Спонтаноста...
Close