Љубов и Секс

ВО БРАК СЕ 6 ГОДИНИ: А сеуште немале секс! Ова е ИСПОВЕД од очаен...

Иако се сакаат, еден брачен пар никогаш немал секс. Мажот е толку очаен што почнал да бара совет и помош по социјалните мрежи. "Мојата сопруга изгледа...

Спиела со повеќе од 100 мажи: Сега го отворила албумот и покажува како изгледа...

Гвинет Ли има 47 години и пред 10 години станала вдовица, кога нејзиниот сопруг Роберт починал. Од тогаш се забавува исклучиво со оженети мажи...

НЕ ПАЃАЈТЕ ВО ОЧАЈ: Еве како да излечите скршено срце за само 90 секунди!

Развод, раскинување, секое одвојување и губење на некој близок е многу тешка ситуација во емоционална смисла. Исцрпуваат и фрлаат во очај. Сепак, постои еден трик...

Напишал трогателно писмо на поранешната сопруга:”нашиот брак заврши после 20 години и сега можам...

Ти беше една константна личност во мојот живот. Всушност подолго од сите други. Ти си глас во мојата глава... Како ќе се чувствувате кога ќе...

БИСЕКСУАЛЕЦ ИСКРЕНО ЗА ОДНОСИТЕ: Еве зошто повеќе сака мажи од жени!

Бисексуалец од Њујорк открил како изгледа неговиот љубовен живот и зошто тој повеќе сака мажи. Анонимен 32-годишен тврди дека му се допаѓаат и мажот и...

3 вистини и 5 големи лаги во врска со сексот

Сексот е уживање за кое не би требало многу да се расправа само треба да се препуштите на страста и чуствата. Но постојат работи...

40 причини поради кои ќе посакате да имате секс

Ако сте меѓу среќните луѓе кои скоро секогаш имаат секс, тогаш вие сте благословени. Но не се сите жени постојано расположени за интимни односи,...

Поучни правила од сексуално задоволни жени

Вашиот сексуален живот не е таков како што сте посакувале? Задоволните жени ви ги откриваат тајните кои можат да ви помогнат. Пред да го обвинувате...

Дали е важно колку мажи сте имале?

Според некои анкети, околу 95% од жените кои спиеле со повеќе од 20 мажи не можат да најдат личност со која би биле во...

Како не смеете да одите на првиот состанок

Ако тој навистина ви се допаѓа и планирате да продолжите да се гледате, тогаш слушнете ги советите од мажите, кои кажуваат што никако не...

Најново

Дневен хороскоп за 12 Мај (Сабота)

ОВЕН Ниту односот со деловните соработници ниту односот со шефовите денес ќе биде лесен. По извесно е дека ќе се обидете да се вклопите, но...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 07.05 – 13.05.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Наредните денови добро ќе се забавувате и ќе бидете без притисок од тоа дека нешто морате да направите. Ќе уживате со партнерот. Спонтаноста...
Close