Љубов и Секс

“Бев пијан и имав секс со ќерката на мојата девојка: И бев прв…”

Еден маж е фатен во мрежа од лаги и измами дека направил нешто незамисливо. Тој спиел со ќерката на неговата партнерка која му открила...

Зависно од вашата возраст, во овој дел од денот сексот ќе ви биде најдобар

Експертите кажуваат дека јачината на либидото зависи од прериодот во денот и староста и дека не е сеедно во колку часот ќе имате секс....

Спиела со повеќе од 100 мажи: Сега го отворила албумот и покажува како изгледа...

Гвинет Ли има 47 години и пред 10 години станала вдовица, кога нејзиниот сопруг Роберт починал. Од тогаш се забавува исклучиво со оженети мажи...

Напишал трогателно писмо на поранешната сопруга:”нашиот брак заврши после 20 години и сега можам...

Ти беше една константна личност во мојот живот. Всушност подолго од сите други. Ти си глас во мојата глава... Како ќе се чувствувате кога ќе...

НЕ ПАЃАЈТЕ ВО ОЧАЈ: Еве како да излечите скршено срце за само 90 секунди!

Развод, раскинување, секое одвојување и губење на некој близок е многу тешка ситуација во емоционална смисла. Исцрпуваат и фрлаат во очај. Сепак, постои еден трик...

БИСЕКСУАЛЕЦ ИСКРЕНО ЗА ОДНОСИТЕ: Еве зошто повеќе сака мажи од жени!

Бисексуалец од Њујорк открил како изгледа неговиот љубовен живот и зошто тој повеќе сака мажи. Анонимен 32-годишен тврди дека му се допаѓаат и мажот и...

Конечно откриен: Рецепт за љубов!

Рецепт за љубов Потребни се следниве состојки: 1 чаша вера 4 чаши љубов 3 чаши добрина 2 чаши трпеливост 4 чаши разбирање 5 литри нежност ...

Еротски игри според хороскопските знаци

Доколку сеуште не сте го пронашле партнерот кој во креветот ве остава без здив, дознајте како во спалната соба се забавуваат на пример Раковите,...

Им плаќаа ноќевања во луксузни хотели, а тие требаше “само” да водат љубов!

Парот кој е заедно веќе 6 години, е избран на натпревар во кој конкурираа уште десет парови од целиот свет. Патот го плати компанијата...

По што ќе дознаете дали е жесток љубовник?

Жестокиот љубовник ќе го препознаете според прстите. Всушност, резултатите од едно истражување покажале дека мажите кои се секси обично се оние на кои прстот,...

Најново

Дневен хороскоп за 12 Мај (Сабота)

ОВЕН Ниту односот со деловните соработници ниту односот со шефовите денес ќе биде лесен. По извесно е дека ќе се обидете да се вклопите, но...
Неделен Хороскоп

Неделен хороскоп 07.05 – 13.05.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Наредните денови добро ќе се забавувате и ќе бидете без притисок од тоа дека нешто морате да направите. Ќе уживате со партнерот. Спонтаноста...
Close