Некогаш имаше 103 килограми, но на денот на нејзината венчавка ги изненади сите со својот нов изглед! (Видео)

Некогаш имаше 103 килограми, но на денот на нејзината венчавка ги изненади сите со својот нов изглед! (Видео)

Хејли Смит од Тексас, на 24-годишна возраст, тежела 103 килограми. Тоа беше во јули минатата година. Нејзината свадба беше испланирана, а тоа беше нејзината мотивација да го промени својот изглед.

Таа одлучи да го изненади своето семејство, особено гостите кои беа поканети на свадбата. Во наредните неколку месеци, таа ја променила исхраната и почнала да вежба секојдневно.

Погледнете го видеото:

Loading...